Osiągnięcia i sukcesy

Rok szkolny 2016/2017

Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Zawody sportowe / konkursy
Nauczyciel
Nagroda
 Zawody sportowe
 Współzawodnictwo Gminne
Drużyna  5-6 SP Rajd rowerowy "Rowerem po terenie Gminy Strzyżewice"

Katarzyna Jarosz, Adam Rapa, Łukasz Kowalski

I miejsce
Sztafeta dziewcząt 4-6 SP Gminne sztafetowe biegi przełajowe Jolanta Konieczna-Rapa II miejsce
Sztafeta chłopców 5-6 SP Gminne sztafetowe biegi przełajowe Adam Rapa I miejsce
 Drużyna chłopców 5-6 SP Gminne zawody w mini koszykówce  Adam rapa I miejsce
 Drużyna dziewcząt  4-6 SP Gminne zawody w mini piłce nożnej  Jolanta Konieczna-Rapa II miejsce
 Drużyna chłopców  5-6 SP Gminne zawody w mini piłce nożnej  Adam Rapa II miejsce
Współzawodnictwo powiatowe
 Sztafeta dziewcząt
 I-III GIM Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe Jolanta Konieczna-Rapa IV miejsce
Sztafeta chłopców I-III GIM Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe Ireneusz Rapa VI
Sztafeta chłopców 5-6 SP Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe Adam Rapa IV miejsce
Drużyna dziewcząt 5-6 SP Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Drużyna chłopców 6 SP Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Adam Rapa II miejsce
Drużyna dziewczat II GIM Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Jolanta Konieczn-Rapa I miejsce
Drużyna chłopców I GIM Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Ireneusz Rapa II miejsce
Drużyna dziewcząt 5-6 SP Mistrzostwa powiatu w mini koszykówce Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Współzawodnictwo wojewódzkie
Drużyna Dziewcząt II GIM Półfinał zawodów wojewódzkich w badmintonie Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Drużyna dziewcząt II GIM Mistrzostwa województwa lubelskiego Jolanta Konieczna-Rapa V miejsce
Drużyna dziewcząt 5-6 SP Półfinał zawodów wojewódzkich w mini koszykówce Jolanta Konieczna-Rapa  
Konkursy gminne
Anna Kołodziejczyk 2a SP

Konkurs Poezji i Piosenki Ludowej "JARZĘBINKA"

 

Małgorzata Maziarczyk  wyróżnienie
Zuzanna Kaźmirska 3a SP Jolanta Pietrzycka nagroda
Eliza Kopyść 5b SP Barbara Prajsnar-Hurbańczuk
Ewelina Macioszek 5b SP Anna Kuras
Mateusz Wójcik 5b  SP


Konkurs plastyczny na przestrzenne "Tradycyjne szopki bożonarodzeniowe"

    
Magdalena Mazurkiewicz-Mączka     I miejsce 
Martyna Tokarska  5a SP II miejsce 
Weronika Górecka
Agata Zając 
6b SP III miejsce 
Jakub Ciężak  6a SP  wyróżnienie
Zespół: Olga Sobkowicz, Karolina Pidek, Nikola Rachwał   II-III G Konkurs na "Najlepszego Ekologa Gminy Strzyżewice" w ramach XXIII Gminnej Olimpiady Ekologicznej  Elżbieta Sztejman-Dec  II miejsce
Nikola Przech O SP Konkurs plastyczny "Czyste powietrze - zdrowy człowiek" w ramach XXIII Gminnej Olimpiady Ekologicznej  Anna Spozowska laureaci
Weronika Górecka 6b SP Małgorzata Wzorek-Saran
Julia Nowak IIa G Magdalena Mazurkiewicz-Mączka
Agata Zagórska IIb G
Wiktoria Dudziak, Lidia Sękuła, Anna Kołodziejczyk  2a SP V Edycja Gminnego Konkursu Recytatorsko-Pantomimicznego "Życie i twórczość Marii Konopnickiej"  Małgorzata Maziarczyk  I miejsce 
Piotr Dubielis 3a SP Konkurs matematyczny "Kalkulatorek 2017" dla klas III Jolanta Pietrzycka II miejsce
Konkursy powiatowe
Martyna Wrzochal IIIa G  VII Konkurs piosenki angielskiej "Szansonada" w Puławach Tomasz Suchański  II miejsce
Piotr Batyra IIb G Konkurs wiedzy pszczelarskiej "Pszczoły w moim otoczeniu" Elżbieta Sztejman-Dec, Agnieszka Paszkiewicz wyróżnienie
Eliza Kopyść 5b SP

VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  „Poznajemy twórczość M. Konopnickiej i sławnych lublinian”

Barbara Prajsnar-Hurbańczuk wyróżnienie

Małgorzata Golewska

Piotr Stręciwilk

Paulina Tomczyk

III G I Powiatowy Konkurs Matematyczny

Małgorzata Poręba

Łukasz Kowalski

I miejsce
Drużyna: Bartosz Łopucki, Jakub Boguta i Daniel Skiba IIIb G XL Ogólnopolski  Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (eliminacje powiatowe) Marian Wojtak I miejsce
Bartosz Łopucki IIIb G I miejsce
Jakub Boguta IIIb G II miejsce
Daniel Skiba IIIb G III miejsce
Aleksandra Pietroń 2a SP XXXVI Mały Konkurs Recytatorski  Małgorzata Maziarczyk wyróżnienie 
Szymon Żukowski 1 SP Urszula Sójka  laureat

Natalia Nowacka

5b SP Barbara Prajsnar-Hurbańczuk nagroda
Kacper Klimek 5b SP nagroda 
Agata Woźniak 5b SP nagroda
Olga Sobkowicz  IIa G Konkurs o prawach człowieka  Agnieszka Paszkiewicz  nagroda 
Zuzanna Boguń IIIa G  Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty  Marta Baran  finalistka
Martyna Wrzochal IIIa G  I Powiatowy konkurs Piosenki Obcojęzycznej  Tomasz Suchański  I miejsce
Zuzanna Boguń  II miejsce
  Konkursy wojewódzkie
Maja Rudnicka 4 SP

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt.: "Janko Muzykant - szczęśliwe zakończenie"

Magdalena Mazurkiewicz-Mączka  laureatka
Zuzanna Boguń IIIa G Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego Marta Baran finalistka
Maja Lipińska 5b SP V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek "Jezus Malusieńki" Magdalena Mazurkiewicz-Mączka wyróżnienie
Drużyna: Bartosz Łopucki, Jakub Boguta i Daniel Skiba IIIb G XL Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (eliminacje) Marian Wojtak VIII miejsce
Drużyna: Zofia Boguń, Maja Samborska, Jan Ożga   Turniej  edukacyjny "Od demokracji do sanacji". Władza i społeczeństwo II RP. Agnieszka Paszkiewicz  III miejsce
  Konkursy ogólnopolskie, międzynarodowe
Zuzanna Boguń IIIa G  XV Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez PSNJN Marta Baran V miejsce
(etap regionalny)
 
Natalia Nowacka, 
Julka Wilkołazka
5b SP Międzynarodowy Konkurs Informatyczny   „BÓBR” Marian Wojtak wyróżnienie
Julka Zdybel, 
Jaś Poleszak, 
Olga Sobkowicz
I-II G

 

 

 

Reforma oświaty

dobraszkola

Sport

  • Gminne sztafetowe biegi przełajowe +

    28 września 2017 roku odbyły się Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców dla Szkół Podstawowych z terenu Gminy Strzyżewice. Zobacz całść
  • Rajd rowerowy po raz drugi +

    Już po raz drugi uczniowie Szkoły Podstawowej mieli możliwość uczestniczenia w rajdzie rowerowym organizowanym przez Gminną Bibliotekę publiczną w Strzyżewicach. Zobacz całść
  • Rozgrywki mini-koszykówki dziewcząt za nami… +

    W lutym i marcu bieżącego roku drużyna koszykarek ( klasy V i VI ) naszej szkoły brała udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Zobacz całść
  • Wiosna, wiosna, ach to Ty… +

    21 marca w naszej szkole świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia samorządy uczniowskie szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowały dla uczniów Zobacz całść
  • Przewroty, skoki, przerzuty, salta. WF na trampolinach. +

    Grupa chłopców z klas szóstych naszej szkoły 27 lutego wybrała się na nietypową lekcje wychowania fizycznego. Lekcja odbyła się w Zobacz całść
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Warto zapamiętać