Osiągnięcia i sukcesy

Rok szkolny 2015/2016

Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Zawody sportowe / konkursy
Nauczyciel
Nagroda
 Zawody sportowe
 Współzawodnictwo Gminne
 Sztafeta dziewcząt SP
 IV-VI  Sztafetowe biegi przełajowe
Jolanta Konieczna-Rapa
 I miejsce
Sztafeta chłopców IV-VI  Sztafetowe biegi przełajowe Adam Rapa I miejsce
Drużyna chłopców IV-VI Gminny turniej piłki nożnej Adam Rapa II miejsce

Drużyna
chłopców

  VI Gminne zawody w mini siatkówce - czwórki Adam Rapa I miejsce
Drużyna chłopców VI Gminne zawody w mni koszykówce Adam Rapa I miejsce
Drużyna chłopców VI Gminne zawody w mini piłce nożnej Adam Rapa II miejsce
Drużyna chłopców I-IIIG Gminne zawody w piłce koszykowej Ireneusz Rapa I miejsce
Drużyna dziewcząt I-IIIG Gminne zawody w piłce koszykowej Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Drużyna chłopców I-IIIG Gminne zawody w piłce siatkowej Ireneusz Rapa I miejsce
Drużyna dziewczą I-IIIG Gminne zawody w piłce siatkowej Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Drużyna chłopców I-IIIG Gminne zawody w piłce nożnej Ireneusz Rapa II miejsce
Drużyna dziewczą I-IIIG Gminne zawody w piłce nożnej Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Reprezentacja SP IV-VI Gminny Turniej Sportowo-Rekreacyjny Jolanta Konieczna-Rapa Ireneusz Rapa II miejsce
Współzawodnictwo powiatowe
Drużyna dziewcząt SP   VI Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Jolanta Konieczna-Rapa II miejsce
Drużyna chłopców SP   VI Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Adam Rapa II miejsce
Drużyna dziewcząt GIM
   I Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Drużyna chłopców GIM   III Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Ireneusz Rapa I miejsce
Drużyna chłopców GIM I-III Półfinał powiatowy w piłce koszykowej Ireneusz Rapa II miejsce
Drużyna dziewcząt GIM I-III Półfinał powiatowy w piłce koszykowej Jolanta Konieczna-Rapa II miejsce
Drużyna chłopców GIM I-III Półfinał powiatowy w piłce siatkowej Ireneusz Rapa II miejsce
Drużyna dziewcząt GIM I-III Półfinał powiatowy w piłce siatkowej Jolanta Konieczna-Rapa II miejsce
Drużyna chłopców GIM I-III Półfinał powiatowy w piłce ręcznej Ireneusz Rapa II miejsce
Konkursy gminne
Ewelina Macioszek 4a SP  Konkurs Poezji i Piosenki Ludowej "Jarzębinka"  Anna Samborska-Kamińska wyróżnienie
Zofia Boguń 5b SP Magdalena Mazurkiewicz-Mączka wyróżnienie
Nikola Przech 0a  Konkursu Plastyczny "Anioły i aniołki bożonarodzeniowe"    Jolanta Tudruj  II miejsce
Natalia Kukuryka 0a III miejsce
Jakub Koper Ib SP Urszula Tomusiak wyróżnienie
Zofia Boguń 5b SP Magdalena Mazurkiewicz-Mączka wyróżnienie
Bartłomiej Pruchnicki  6b SP  Konkurs Wiedzy o Regionie Anna Kuras II miejsce 
Karolina Teter Oa I Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków Jolanta Tudruj  I miejsce
Julia Mączka IIb G

I Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "FEEL THE MUSIC"

Tomasz Suchański I miejsce
Martyna Wrzochal IIa G II miejsce
Daria Gontarczyk IIa G III miejsce
Olga Sobkowicz Ia G III miejsce
Maja Lipińska IVb SP Magdalena Spozowska-Wąsik I miejsce
Konrad Rumik
Maja Maj
Aleksandra Pietroń
Agata Zemszał
Iab SP IV Gminny Konkurs "Życie i twórczość Marii Konopnickiej"   Urszula Tomusiak
Małgorzata Maziarczyk
 I miejsce
Grupa uczniów IVb SP Barbara Prajsnar-Hurbańczuk I miejsce
 Maja Samborska Vb SP Konkurs na "Najlepszego Ekologa Gminy Strzyżewice" w ramach XXII Gminnej Olimpiady Ekologicznej   Elżbieta Sztejman-Dec  III miejsce
Karolina Pidek IIb G I miejsce
Karolina Teter Oa SP Konkurs plastyczny "Przyroda wokół nas" 
w ramach XXII Gminnej Olimpiady Ekologicznej 
Jolanta Tudruj laureaci
Szymon Asyngier Ib SP Urszula Tomusiak
Wiktoria Dudziak 1a SP Małgorzata Maziarczyk
Kacper Kaproń VIb SP Małgorzata Wzorek-Saran
Jan Poleszak VIb SP
Daria Gontarczyk IIa G Magdalena Mazurkiewicz-Mączka
Maja Kłos IIa G
Aleksandra Rachańczyk IIIb G
         
Konkursy powiatowe
Julia Mączka IIb G  Konkurs piosenki angielskiej "Szansonada" w Puławach Magdalena Mazurkiewicz-Mączka I miejsce
Amelia Wilkołaska Ib SP Konkurs plastyczny "Świąteczna gwiazdka" organizowany przez Teatr im. H.Ch. Andersena w Lublinie  Urszula Tomusiak laureaci
Maja Rudnicka III SP Urszula Sójka
Maja Lipińska IVb SP   XI Powiatowy Festiwal Piosenki „Niezapomniane melodie” w Ciecierzynie  Magdalena Mazurkiewicz-Mączka  nagroda specjalna
Duet:
Klaudia Wożniak
Agata Woźniak
IVb SP wyróżnienie
Julia Mączka IIb G II miejsce
 Jan Poleszak VIb SP  Konkurs wiedzy biblijnej - Ewangelia wg św. Łukasza  Margarita Zalewska-Mączka II miejsce 
 Aleks Jamróz  IIb SP  II Powiatowy Konkurs Przyrodniczo-Plastyczny "Chronione ptaki Lubelszczyzny" Urszula Krawczyk I miejsce 
 Katarzyna Wnuk  III SP Urszula Sójka II miejsce
 Konrad Rumik  Ib SP  XXXV Mały Konkurs Recytatorski  Urszula Tomusiak  wyróżnienie
Wojciech Gąbka
Maja Rudnicka
Bartosz Kozyra
III SP Urszula Sójka wyróżnienie
Alan Ciężak Ia SP Małgorzata Maziarczyk
Marzena Słowikowska
wyróżnienie
Kacper Klimek IVb SP Barbara Prajsnar-Hurbańczuk wyróżnienie
         
  Konkursy wojewódzkie
Przemek Rozwałka IIIa G  Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów Marian Wojtak  laureat,
awans do finału szczebla ogólnopolskiego w Gdyni
Daria Gontarczyk IIa G Wojewódzki Konkurs Wokalny pod patronatem Prezydenta Miasta Lublina Krzysztofa Żuka Magdalena Mazurkiewicz-Mączka II miejsce
Martyna Wrzochal IIa G wyróżnienie
Karolina Rycerz Ia G Wojewódzki Konkurs "Chopin w słowach i obrazach"
- kategoria multimedialna Chopin - moja inspiracja
 Anna Samborska-Kamińska  nagroda główna
Nikola Rachwał IIa G Wojewódzki Konkurs "Chopin w słowach i obrazach"
- kategoria wiedzy Życie i twórczość Fryderyka Chopina
Magdalena Mazurkiewicz-Mączka wyróżnienie
  Konkursy ogólnopolskie, międzynarodowe
Szymon Grzywa IIIb G  XXXIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"
(eliminacje powiatowe)
 Marian Wojtak  III miejsce
Drużyna:
Arkadiusz Uba
Mateusz Tarkowski
Daniel Skiba
IIIa,
IIb G
XXXIX Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (eliminacje wojewódzkie) Marian Wojtak IV miejsce
Arkadiusz Uba IIIa G III miejsce
Przemek Rozwałka IIIa G X Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów Marian Wojtak finalista
Jakub Sawicki IIa SP Międzynarodowy konkurs "Kangur matematyczny" Jolanta Pietrzycka wyróżnienie
Piotr Dubielis IIa SP wyróżnienie
Szymon Pietrzycki IVa SP Małgorzata Poręba wyróżnienie
Michał Zemszał IIa SP Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W trosce o nasze bezpieczeństwo" (eliminacje powiatowe) Jolanta Pietrzycka laureaci
Oliwia Stelmach III SP Urszula Sójka
Maciej Krzyżak IVb SP Małgorzata Wzorek-Saran
Szmon Kaźmirski Vb SP Magdalena Mazurkiewicz-Mączka
         

 

 

 

Reforma oświaty

dobraszkola

Sport

  • Gminne sztafetowe biegi przełajowe +

    28 września 2017 roku odbyły się Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców dla Szkół Podstawowych z terenu Gminy Strzyżewice. Zobacz całść
  • Rajd rowerowy po raz drugi +

    Już po raz drugi uczniowie Szkoły Podstawowej mieli możliwość uczestniczenia w rajdzie rowerowym organizowanym przez Gminną Bibliotekę publiczną w Strzyżewicach. Zobacz całść
  • Rozgrywki mini-koszykówki dziewcząt za nami… +

    W lutym i marcu bieżącego roku drużyna koszykarek ( klasy V i VI ) naszej szkoły brała udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Zobacz całść
  • Wiosna, wiosna, ach to Ty… +

    21 marca w naszej szkole świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia samorządy uczniowskie szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowały dla uczniów Zobacz całść
  • Przewroty, skoki, przerzuty, salta. WF na trampolinach. +

    Grupa chłopców z klas szóstych naszej szkoły 27 lutego wybrała się na nietypową lekcje wychowania fizycznego. Lekcja odbyła się w Zobacz całść
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Warto zapamiętać