Osiągnięcia i sukcesy

Rok szkolny 2014/2015

Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Zawody sportowe / konkursy
Nauczyciel
Nagroda
                 Zawody sportowe
                                                Sztafetowe biegi przełajowe
Sztafeta dziewcząt  IV-VI  Zawody gminne Jolanta Konieczna Rapa  II miejsce
Sztafeta chłopców  IV-VI  Zawody gminne  Adam Rapa  I miejsce
Sztafeta chłopców  IV-VI  Finał powiatowy  Adam Rapa  V miejsce
Sztafeta dziewcząt I-IIIG Finał powiatowy Jolanta Konieczna Rapa  V miejsce
Sztafeta chłopców I-IIIG Finał powiatowy Ireneusz Rapa  VI miejsce
       Badminton

 Julia Kaźmirska
 Izabela Stępniak
 Gabriela Sawerska

 VI

 Finał powiatowy

 Finał wojewódzki

 Adam Rapa

 I miejsce

 VII miejsce

 Michał Gustaw
 Dawid Jędrej
 Jakub Zając

 VI  Finał powiatowy  Adam Rapa  II miejsce

 Andżelika Kępa
 Aleksandra Stępniak

 IIIG

 Finał powiatowy

 Finał wojewódzki

Jolanta Konieczna Rapa

 I miejsce

 VII miejsce

Damian Przech
Paweł Guziak
 IIIG  Finał powiatowy  Ireneusz Rapa  I miejsce
                                                  Zespołowe gry sportowe
Mini siatkówka drużyna dziewcząt (czwórki) VI Zawody gminne Adam Rapa I miejsce
Mini siatkówka drużyna chłopców (czwórki) VI Zawody gminne Adam Rapa I miejsce
Mini siatkówka drużyna dziewcząt (trójki) V Zawody gminne Jolanta Konieczna Rapa I miejsce
Koszykówka dziewcząt I-IIIG Zawody gminne Jolanta Konieczna Rapa I miejsce
            Konkursy gminne
Kinga Lipiec  IIIb G  Konkurs Piosenki Patriotycznej Magdalena Mazurkiewicz-Mączka nagroda
Zuzanna Boguń  Ia G
Martyna Wrzochal  Ia G
Zespół wokalny: Julia Mączka, Julia Kawka, Daria Gontarczyk, Zuzanna Boguń, Martyna Wrzochal, Aleksandra Kaźmirska, Kinga Lipiec  I-III G nagroda
Lidka Sękuła Oa SP















Konkurs plastyczny „Mała kropla krwi to wielki dar”
       

 

 

 

Jolanta Tudruj  wyróżnienie
Karol Budzyński Ob SP Anna Spozowska 
Alan Moskal
Maksymilian Słowiński
Blanka Karwat 1b SP Urszula Krawczyk
Gabrysia Bednarczyk 2 SP Urszula Sójka
Rafał Niewinny
Oliwia Stelmach nagroda główna
Aleksandra Dubielis  3a SP Małgorzata Maziarczyk wyróżnienie   
Karol Wilkołazki
Natalia Nowacka  3b SP
 
Urszula Tomusiak  
Magdalena Sawerska
Klaudia Woźniak
Wiktoria Wrona 4a SP
 
Magdalena Mazurkiewicz - Mączka  
Patryk Sawerski 4b SP nagroda główna
Małgorzata Golewska Ib G Małgorzata Wzorek-Saran wyróżnienie
Katarzyna Bielak
Michał Golewski 3b SP Tradycyjne ozdoby choinkowe   Urszula Tomusiak   laureaci
Julia Chrześciajan 4b SP Magdalena Mazurkiewicz - Mączka
Maja Samborska wyróżnienie
Drużyna: Zuzanna Kochaj, Szymon Kaźmirski, Kacper Kaproń, Dawid Rusiński, Julia Kaźmirska, Julia Zdybel  4-6 SP Gminny Turniej Matematyczny  Maria Zarębska   II miejsce
Szymon Pietrzycki 3a SP  Konkurs Matematyczny "Kalkulatorek"  Małgorzata Maziarczyk I miejsce
Julia Wilkołazka 3b SP  Urszula Tomusiak  II miejsce
Norbert Kot IV miejsce
Sobasik Natalia 1a  XXXIV Mały Konkurs Recytatorski        Jolanta Pietrzycka  laureaci    
Zając Gabriela
Wnuk Katarzyna 2 SP Urszula Sójka 
Macioszek Ewelina 3a SP Małgorzata Maziarczyk 
Klimek Kacper 3b SP    Urszula Tomusiak  
Kopyść Eliza
Woźniak Klaudia
Samborska Maja 4b SP Barbara Prajsnar-Hurbańczuk
Zagórska Agata 6 SP
Amelia Wilkołaska 0 SP  Konkurs Poznajemy życie i twórczość Marii Konopnickiej - konkurs plastyczny "Bohaterowie utworów M. Konopnickiej widziani oczami dzieci"
(III edycja)
   II miejsce
Aleksandra Dubielis 3a SP Małgorzata Maziarczyk  wyróżnienie
Bartłomiej Pruchnicki 5b SP Małgorzata Wzorek-Saran I miejsce
Martyna Rachańczyk  IIIa G  XXI Gminna Olimpiada Ekologiczna "Dbam o środowisko - segreguję"   Elżbieta Sztejman - Dec     I miejsce i tytuł "Ekologa Gminy Strzyżewice" 2015
Karolina Pidek  Ib G  II miejsce
Nikola Rachwał  Ib G  III miejsce
Bartłomiej Wilkołaski  Oa  Konkurs plastyczny "Odpady - wiem jak z nimi postępować" w ramach XXI Gminnej Olimpiady Ekologicznej Jolanta Tudruj   laureaci
Julia Łomańska 1a SP Jolanta Pietrzycka
Maja Rudnicka 2 SP Urszula Sójka
Gabriela Jurkowska 6 SP  Konkurs "Eko - rzeczy, czyli ze starego coś nowego" w ramach XXI Gminnej Olimpiady Ekologicznej  Magdalena Mazurkiewicz - Mączka  laureaci
Kacper Kaproń 5b SP
Agata Pochwatka IIa G
Karolina Wenarska IIIa G
Kot Norbert 3b SP  III Gminny Konkurs Czytania Ze Zrozumieniem - "Czytam i rozumiem" Urszula Tomusiak  I miejsce
Macioszek Ewelina 3a SP Małgorzata Maziarczyk II miejsce
                                                     Konkursy powiatowe
Weronika Kępowicz  IIb G  Konkurs na komiks pt. "Gdyby Kopernik..." Magdalena Mazurkiewicz - Mączka    III miejsce 
Paulina Mikuła
Justyna Piechnik  IIa G  wyróżnienie 
Paulina Tudruj

Klaudia Woźniak

 3 SP

XXXIV Konkurs Recytatorski
(eliminacje powiatowe)

Urszula Tomusiak 

 laureaci

Agata Zagórska

 6 SP

Barbara Prajsnar - Hurbańczuk

 Gabriela Maj  6 SP  X  Powiatowy Festiwal Piosenki „Niezapomniane melodie” w Ciecierzynie 
pod honorowym patronatem 
dr inż. Henryka Smolarza – Posła na Sejm RP, Sławomira Sosnowskiego – Marszałka Województwa Lubelskiego, Krzysztofa Babisza - Lubelskiego Kuratora Oświaty, Pawła Pikuli - Starosty Lubelskiego, Krzysztofa Urbasia - Wójta Gminy Niemce 

 

 Magdalena Mazurkiewicz - Mączka  Nagroda Specjalna Posła na Sejm RP dr inż. Henryka Smolarza oraz Nagroda Specjalna – Pakiet lekcji w Akademii Równowagi Wokalnej
 Julia Mączka  Ib G  I miejsce oraz oraz Nagroda Specjalna – Pakiet lekcji w Akademii Równowagi Wokalnej
                                                     Konkursy wojewódzkie
 Patrycja Golan  IIa G Konkurs "Szkoła mody i urody"
pt. "Multikolor",

kategoria -  Fotografia
Magdalena Mazurkiewicz - Mączka    I miejsce
 Monika Pawlak  IIIa G Konkurs "Szkoła mody i urody"
pt. "Multikolor",

kategoria - Stylizacja paznokci 
 wyróżnienie
                                                     Konkursy ogólnopolskie
Martyna Rachańczyk IIIa G Ogólnopolski Konkurs „Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni''
(etap regionalny);

kategoria prezentacja multimedialna
Agnieszka Paszkiewicz  III miejsce
 
Aleksandra  Kaźmirska IIIc G  XXXVIII Ogólnopolski Turniej  Wiedzy Pożarniczej  „Młodzież  Zapobiega Pożarom”
(eliminacje powiatowe)
Marian Wojtak  I miejsce
Przemysław Rozwałka IIa G  IX Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów Marian Wojtak  awans i udział w II etapie
Drużyna: Konrad  Drabik, Michał  Sulowski  i  Arkadiusz  Uba II-III G XXXVIII  Ogólnopolski  Turniej Bezpieczeństwa  w Ruchu  Drogowym (eliminacje powiatowe) Marian Wojtak I miejsce
Konrad  Drabik IIIc G I miejsce indywidualnie
Nadia Klimek 2 SP V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pt. "Bezpiecznie na wsi - Zwierzaki to nie pluszaki" organizowany przez KRUS    Urszula Sójka wyróżnienie
                                         Konkursy międzynarodowe
Dawid Rusiński 5b SP Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"  Maria Zarębska   wyróżnienie
Małgorzata Golewska Ib G Łukasz Kowalski