Osiągnięcia i sukcesy

 Rok szkolny 2013/2014

Imię
i nazwisko ucznia

Klasa

Konkursy/zawody sportowe

Nauczyciel

Nagroda

Zespół Comenius  Gim. Projekt H.E.L.P. Tomasz Suchański

odznaka Star Project

odznaka Milky Way of Best Educational Practices

Karolina Tracz

IIIb Gim.

 Kuratoryjny konkurs z fizyki Małgorzata Poręba  etap wojewódzki

Aleksandra Stępniak

Andżelika Kępa

Marta Psujek

I-III Gim

 Gimnazjada powiatowa w

 badmintonie

Jolanta Konieczna-Rapa

etap powiatowy 

I miejsce

etap rejonowy

I miejsce

ETAP WOJEWÓDZKI
V miejsce!!!

Małgorzata  Golewska

Julia  Kaźmirska

Jakub Baran

Jakub Zając

IV-VI SP

 Powiatowe igrzyska

 w badmintonie

 Adam Rapa

miejsce II w powiecie lubelskim

Drużyna dziewcząt I-III Gim Gimnazjada powiatowa w piłce koszykowej

Jolanta Konieczna-Rapa

miejsce III 
w powiecie lubelskim

Martyna Tokarska

IIa SP

Konkurs plastyczny w ramach Gminnych Dni Kultury Chrześcijańskiej  

Margarita Zalewska - Mączka  nagroda
Gabriela Jurkowska V SP nagroda
Zuzanna Jurkowska IIIb SP wyróżnienie

Natalia Nowacka

Ewelina Macioszek

Zofia Boguń

Kinga Lipiec

Patrycja Drelich

IIb SP

IIa SP

IIIb SP

IIb Gim.

II Gim.

Konkurs recytatorski w ramach Gminnych Dni Kultury Chrześcijańskiej  

Margarita Zalewska - Mączka wyróżnienie

Drużyna:

Julia Kaźmirska

Małgorzata Golewska

Nikola Rachwał

 

V SP


VI SP

VI SP

Konkurs wiedzy z Ewangelii wg Św. Łukasza w ramach Gminnych Dni Kultury Chrześcijańskiej 

Margarita Zalewska - Mączka miejsce II

Julia Mączka

VI SP

Konkursowy Przegląd Kolędniczych Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych - SZCZODRAKI 2013/2014 Lublin Magdalena Mazurkiewicz - Mączka miejsce II

Nikola Rachwał

VI SP

Kuratoryjny konkurs z przyrody Elżbieta Sztejman - Dec etap powiatowy
Schola szkolna  

II, III, V, VI SP i II Gim.

II Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek "Jezus Malusieńki" Lublin

Margarita Zalewska - Mączka

wyróżnienie
Julia Mączka VI SP XI Wojewódzki Festiwal Piosenki Europejskiej pod honorowym patronatem  Marszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Hetmana, Lubelskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Babisza oraz Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin

Magdalena Spozowska

Magdalena Mazurkiewicz - Mączka

laureatka
Paulina Budzyńska I SP III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu  MEN "Mam 6 lat"

Urszula Sójka

wyróżnienie
Nikola Rachwał VI SP V Gminny Konkurs Wiedzy o Regionie zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Ewy Kołaczkowskiej w Strzyżewicach

Anna Kuras

miejsce I
Agata Zagórska
Julia Zdybel
Martyna Klimek
Aleksandra Porzak
Ewa Tarkowska
V SP Gminny XXXIII Mały Konkurs Recytatorski

Barbara Prajsar - Hurbańczuk

 

laureatki
Martyna Klimek V SP XXXIII Mały Konkurs Recytatorski - etap powiatowy Barbara Prajsar - Hurbańczuk wyróżnienie
Klaudia Wożniak IIb SP Urszula Tomusiak
Drużyna:
Michał Sulowski, Konrad Drabik, Arkadiusz Uba
IIb, IIc, Ib Gim. XXXVII  Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym pod patronatem Prezydenta Lublina, Starosty Lubelskiego, Kuratora Oświaty w  Lublinie, Komendanta  Policji w Lublinie, Polskiego Związku Motorowego, Automobilklubu Lubelskiego, WORD Lublin (eliminacje powiatowe).

Marian Wojtak

 

miejsce II
Michał Sulowski IIb Gim. miejsce I
Szymon Kaźmirski  IIIb SP  Gminny Konkurs Matematyczny "Kalkulatorek"  Anna Spozowska miejsce II

Kacper Klimek

Agata Zagórska

Zuzanna Boguń

Daria Gontarczyk

IIb SP

V SP

VI SP

VI SP

 Gminny konkurs recytatorski
„Z pamięcią o Janie Pawle II”

 

Urszula Tomusiak

Barbara Prajsar - Hurbańczuk

Anna Kuras

laureaci

Karolina Kukuryka

Sylwia Dymek 

Ib Gim.

IIb Gim

Anna Samborska - Kamińska

Szymon Pietrzycki

Zuzanna Pomorska

Ewelina Macioszek

IIa SP

 Gminny Konkurs plastyczny „Jan Paweł II – droga do świętości” Małgorzata Maziarczyk laureaci

Natalia Sadło

Sylwia Dymek 

Karolina Grzywa 

IIc Gim.

IIb Gim.

IIb Gim.

Magdalena Mazurkiewicz - Mączka

Schola 

 I - III SP

IV - VI SP

Gim.

 Gminny konkurs piosenki religijnej  Margarita Zalewska - Mączka laureaci
Bartek Pruchnicki  IV SP  Gminny konkurs fotograficzny „Krzyże i kapliczki gminy Strzyżewice”  Magdalena Mazurkiewicz - Mączka wyróżnienie
Katarzyna Kuras  V SP
Aneta Klimek

Karolina Grzywa

Alicja Stręciwilk

IIb

Michał Wertel

IIc miejsce I
Małgorzata Golewska VI SP  Konkurs na "Najlepszego Ekologa Gminy Strzyżewice" w ramach XX Gminnej Olimpiadzie Ekologicznej Elżbieta Sztejman - Dec miejsce I
Nikola Rachwał miejsce II
Patrycja Kępowicz IIIb Gim. miejsce I
Natalia Płaszczewska miejsce II
Michał Zemszał  "O" SP  Konkurs plastyczny pod hasłem: "Nie wrzucaj jak leci wszystkiego do śmieci" w ramach XX Gminnej Olimpiadzie Ekologicznej  Agata Nieściur laureaci 
Luiza Rymarczyk  IIIa SP Urszula Krawczyk
Aleksandra Kaźmirska  IIc Gim. Magdalena Mazurkiewicz - Mączka
Agata Kucharczyk  IIIa Gim.
Ewelina Kozyra  IIb Gim.
Luiza Rymarczyk  IIIa SP  II edycja gminnego konkursu recytatorskiego –  „Poznajemy Twórczość Marii Konopnickiej”      Urszula Krawczyk  miejsce I
Kacper Klimek  IIb SP  Urszula Tomusiak  miejsce II
Ewelina Macioszek  IIa SP  Małgorzata Maziarczyk  miejsce III
Małgorzata Golewska  VI SP  Anna Kuras  miejsce I
Julia Kaźmirska  V SP  Barbara Prajsar - Hurbańczuk  miejsce III
Drużyna:
Zuzanna Boguń, Nikola Rachwał, Michał Kochaj
 VI SP

Turniej Historyczny "Wojenni  bohaterowie" organizowany przez IPN w Lublinie pod honorowym  patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.   

 Agnieszka Paszkiewicz  miejsce I
Monika Pawlak  IIa Gim.  Ogólnopolski Konkurs im. Jana Parandowskiego na opowiadanie olimpijskie pt. "Po drugie życie" organizowany przez PKOL

Jolanta Konieczna-Rapa

 laureatka
Aleksandra Stępniak

Bartłomiej Krawczyk
 IIc Gim.

 IIb Gim.
 II i III etap IX Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego "Fizyczny Czar Par 2014" pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Rektora Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej Małgorzata Poręba  finaliści
Karolina Tracz IIIb Gim. XVIII  Konkurs Matematyczny im. ks. dr F. Jakóbczyka pod patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie Małgorzata Poręba  wyróżnienie
Karolina Tracz IIIb Gim. Wojewódzki Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratora Oświaty w Lublinie Małgorzata Poręba  finalistka
         

Iwona Krzysiak

Estera Słowińska

Agata Zieleniak

VI a

IVb

Va

Uczestniczki finału wojewódzkiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Szkoły podstawowe. Agnieszka Kapron

miejsce 81   (98)

miejsce 10   (67)

miejsce 63   (87)



Reforma oświaty

dobraszkola

Sport

  • Gminne sztafetowe biegi przełajowe +

    28 września 2017 roku odbyły się Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców dla Szkół Podstawowych z terenu Gminy Strzyżewice. Zobacz całść
  • Rajd rowerowy po raz drugi +

    Już po raz drugi uczniowie Szkoły Podstawowej mieli możliwość uczestniczenia w rajdzie rowerowym organizowanym przez Gminną Bibliotekę publiczną w Strzyżewicach. Zobacz całść
  • Rozgrywki mini-koszykówki dziewcząt za nami… +

    W lutym i marcu bieżącego roku drużyna koszykarek ( klasy V i VI ) naszej szkoły brała udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Zobacz całść
  • Wiosna, wiosna, ach to Ty… +

    21 marca w naszej szkole świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia samorządy uczniowskie szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowały dla uczniów Zobacz całść
  • Przewroty, skoki, przerzuty, salta. WF na trampolinach. +

    Grupa chłopców z klas szóstych naszej szkoły 27 lutego wybrała się na nietypową lekcje wychowania fizycznego. Lekcja odbyła się w Zobacz całść
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Warto zapamiętać