Osiągnięcia i sukcesy

Imię i nazwisko ucznia Klasa        Zawody sportowe / konkursy       Nauczyciel      Nagroda
                                           Zawody sportowe
                                           Współzawodnictwo gminne
Drużyna VI SP Rajd rowerowy "Rowerem po terenie Gminy Strzyżewice" Agnieszka Hałabis-Ożga, Adam Rapa, Łukasz Kowalski I miejsce
Drużyna dziewcząt VI SP Gminne zawody w mini koszykówce Ireneusz Rapa I miejsce
Drużyna chłopców VI SP Gminne zawody w mini koszykówce Adam Rapa I miejsce
Drużyna dziewcząt  VI SP Gminne zawody w mini piłce nożnej Ireneusz Rapa I miejsce
Drużyna chłopców VI SP Gminne zawody w mini piłce nożnej Adam Rapa II miejsce
Drużyna chłopców II-III Gim Gminne zawody w piłce nożnej Ireneusz Rapa I miejsce
                                          Współzawodnictwo powiatowe
Drużyna dziewcząt III Gim Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Drużyna chłopców III Gim Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Ireneusz Rapa I miejsce
Drużyna dziewcząt VI SP Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Ireneusz Rapa II miejsce
Drużyna chłopców VI SP Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Adam Rapa II miejsce
Drużyna chłopców III - IV SP Finał Powiatowy turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" Ireneusz Rapa I miejsce
Drużyna dziewcząt VI SP Finał Powiatowy w mini koszykówce Ireneusz Rapa I miejsce
Drużyna dziewcząt VI SP Finał Powiatowy w mini piłce nożnej Ireneusz Rapa III miejsce
Drużyna dziewcząt VI SP Finał Powiatowy czwórboju lekkoatletycznego Ireneusz Rapa VI miejsce
Tymon Krusiński III SP I Biegowy Piknik Niepodległości w Lublinie

Jolanta Konieczna-Rapa

Ireneusz Rapa

II miejsce
Bayan Krusiński V SP III miejsce
Klaudia Woźniak VI SP II miejsce
Julia Chromczak VI SP IV miejsce
Agata Woźniak VI SP

Gabriela Sawerska

Marzec Klaudia

III Gim Finał Powiatowy w siatkówce plażowej dziewcząt Jolanta Konieczna-Rapa II miejsce

Gabriela Jurkowska

Izabela Stępniak

III miejsce
                                                                                        Wspózawodnictwo wojewódzkie
 Drużyna chłopców
 III-IV SP
Ćwierćfinał Wojewódzkiego Turnieju "Z Podworka na Stadion o Puchar Tymbarku"
 Ireneusz Rapa
V-VIII miejsce
                                          Konkursy gminne
Zuzanna Mikuła Ia SP IV Gminny Konkurs Plastyczny „Tradycyjne ozdoby choinkowe - pająki
i podłaźniczki"
Agnieszka Gryta I miejsce
Maja Rudnicka V SP Magdalena Mazurkiewicz-Mączka II miejsce
Gabriela Bednarczyk V SP Magdalena Mazurkiewicz-Mączka wyróżnienie
Agata Nawłatyna Ia SP II Gminny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona postać bajkowa” Agnieszka Gryta I miejsce
Maja Koczon Ib SP Urszula Krawczyk III miejsce
Drużyna: Aleks Jamróz, Filip Pruchnicki, Gabriela Bednarczyk, Oliwia Stelmach, Michał Golewski, Szymon Pietrzycki IV-VI SP V Gminny Turniej Matematyczny Maria Zarębska I miejsce
Drużyna: Jan Ożga, Zuzanna Kochaj,Szymon Kaźmirski VIIb SP Gminny Turniej Matematyczny klas VII Łukasz Kowalski I miejsce
Nikola Przech Ib SP XXXVII Mały Konkurs Recytatorski (eliminacje gminne) Urszula Krawczyk

nagroda - awans do etapu powiatowego

Karolina Teter Ib SP
Karolina Toporowska II SP Urszula Sójka
Szymon Żukowski II SP
Anna Kołodziejczyk IIIa SP Małgorzata Maziarczyk
Maja Maj IIIb SP Jolanta Pietrzycja
Konrad Rumik IIIb SP
Natalia Sobasik IVa SP Anna Kuras
Eliza Kopyść VIb SP Barbara Prajsnar-Hurbańczuk
Kacper Klimek VIb SP

Anna Kołodziejczyk 

IIIa SP

Gminny Konkurs „Czytam i rozumiem”  dla klas trzecich PSP

Małgorzata maziarczyk

I miejsce

Alan Moskal 

IIIb SP

Jolanta Pietrzycka

II miejsce

Karolina Teter, Karolina Toporowska, Szymon Żukowski

 Ib, II SP

VI edycja konkursu „Życie i twórczość Marii Konopnickiej”


 

Urszula krzawczyk

Urszula Sójka

I miejsce

Ewelina Macioszek

 VIa SP

 Anna Kuras

III miejsce

Konrad Rumik  IIIb SP  Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich „Kalkulatorek”   Jolanta Pietrzycka I miejsce
Mateusz Rachwał  IIIa SP Małgorzata Maziarczyk II miejsce
Karol Budzyński  IIIb SP Jolanta Pietrzycka III miejsce
Jan Ożga VIIb SP Konkurs na "Najlepszego Ekologa Gminy Strzyżewice" w ramach XXIV Gminnej Olimpiady Ekologicznej pod hasłem: "Zadbajmy o przyszłość - segregujmy odpady" Elzbieta Sztejman-Dec  II miejsce
Maja Samborska VIIb SP  III miejsce
Aleksandra Szwałek Oa Konkurs plastyczny "Jestem przyjacielem przyrody - segreguję odpady" w ramach XXIV Gminnej Olimpiady Ekologicznej    Jolanta Tudruj  nagroda     
Zofia Maj Oa
Karolina Teter Ib SP Urszula krawczyk
Agata Zemszał IIIa SP Małgorzata Maziarczyk 
Nadia Klimek V SP Magdalena Mazurkiewicz-Mączka
Gabriela Bednarczyk V SP
                                          Konkursy powiatowe
Olga Sobkowicz IIIa GIM Konkurs o prawach człowieka Agnieszka Paszkiewicz wyróżnienie
Karolina Teter Ib SP Festiwal Piosenki „Niezapomniane melodie” w Ciecierzynie Magdalena Mazurkiewicz-Mączka wyróżnienie
Karolina Teter Ib SP XXXVII Mały Konkurs Recytatorski Urszula Krawczyk nagroda
Karolina Toporowska  II SP Urszula Sójka nagroda
Natalia Sobasik IVa SP Anna Kuras wyróżnienie
Anna Kołodziejczyk IIIa SP Małgorzata Maziarczyk wyróżnienie
Jan Poleszak  II GIM  Regionalny Konkurs Wiedzy o Polskim Ruchu Ludowym  Anna Kuras  I miejsce
Bartłomiej Pruchnicki II GIM wyróżnienie
Natalia Wenarska III GIM
Wojciech Krzyżak II GIM
Maja Lipińska VIb SP II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Feel the Music" Magda Spozowska-Wąsik II miejsce
Julia Kaźmirska IIIa GIM Tomasz Suchański I miejsce
Olga Sobkowicz IIIa GIM II miejsce
                                          Konkursy wojewódzkie
Zuzanna Kochaj VIIb SP II Wojewódzki Interdscyplinarny Konkurs poświęcony Historii  i Topografii Miasta Lublina "Historyczne miejsca, historyczne postacie - 100 lat Niepodległej w Lublinie" Agnieszka Paszkiewicz I miejsce
Maria Rak IVa SP III miejsce
Karolina Teter Ib SP XXXVII Mały Konkurs Recytatorski Turnieju Wojewódzkiego Urszula Krawczyk I miejsce
                                          Konkursy ogólnopolskie
Karolina Rycerz IIIa GIM IV Ogólnopolski Konkurs Fotograficzno-Literacki "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem z biało-czerwonym atramentem" Katarzyna Jarosz laureat
Olga Sobkowicz IIIa GIM laureat
                                           Konkursy międzynarodowe  
Piotr Dubielis 4a SP Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur Matematyczny" Maria Zarębska wyróżnienie