Osiągnięcia i sukcesy

Osiągnięcia i sukcesy uczniów 2016/2017

Rok szkolny 2016/2017

Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Zawody sportowe / konkursy
Nauczyciel
Nagroda
 Zawody sportowe
 Współzawodnictwo Gminne
Drużyna  5-6 SP Rajd rowerowy "Rowerem po terenie Gminy Strzyżewice"

Katarzyna Jarosz, Adam Rapa, Łukasz Kowalski

I miejsce
Sztafeta dziewcząt 4-6 SP Gminne sztafetowe biegi przełajowe Jolanta Konieczna-Rapa II miejsce
Sztafeta chłopców 5-6 SP Gminne sztafetowe biegi przełajowe Adam Rapa I miejsce
         
Współzawodnictwo powiatowe
 Sztafeta dziewcząt
 I-III GIM Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe Jolanta Konieczna-Rapa IV miejsce
Sztafeta chłopców I-III GIM Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe Ireneusz Rapa VI
Sztafeta chłopców 5-6 SP Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe Adam Rapa IV miejsce
Drużyna dziewcząt 5-6 SP Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Drużyna chłopców 6 SP Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Adam Rapa II miejsce
Drużyna dziewczat II GIM Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Jolanta Konieczn-Rapa I miejsce
Drużyna chłopców I GIM Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Ireneusz Rapa II miejsce
         
Współzawodnictwo wojewódzkie
Drużyna Dziewcząt II GIM Półfinał zawodów wojewódzkich Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Drużyna dziewcząt II GIM Mistrzostwa województwa lubelskiego Jolanta Konieczna-Rapa V miejsce
Konkursy gminne
Anna Kołodziejczyk 2a SP

Konkurs Poezji i Piosenki Ludowej "JARZĘBINKA"

 

Małgorzata Maziarczyk  wyróżnienie
Zuzanna Kaźmirska 3a SP Jolanta Pietrzycka nagroda
Eliza Kopyść 5b SP Barbara Prajsnar-Hurbańczuk
Ewelina Macioszek 5b SP Anna Kuras
Mateusz Wójcik 5b  SP


Konkurs plastyczny na przestrzenne "Tradycyjne szopki bożonarodzeniowe"

    
Magdalena Mazurkiewicz-Mączka     I miejsce 
Martyna Tokarska  5a SP II miejsce 
Weronika Górecka
Agata Zając 
6b SP III miejsce 
Jakub Ciężak  6a SP  wyróżnienie
         
Konkursy powiatowe
Martyna Wrzochal IIIa G  VII Konkurs piosenki angielskiej "Szansonada" w Puławach Tomasz Suchański  II miejsce
Piotr Batyra IIb G Konkurs wiedzy pszczelarskiej "Pszczoły w moim otoczeniu" Elżbieta Sztejman-Dec, Agnieszka Paszkiewicz wyróżnienie
  Konkursy wojewódzkie
Maja Rudnicka 4 SP

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt.: "Janko Muzykant - szczęśliwe zakończenie"

Magdalena Mazurkiewicz-Mączka  laureatka
Zuzanna Boguń IIIa G Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego Marta Baran finalistka
  Konkursy ogólnopolskie, międzynarodowe
Zuzanna Boguń IIIa G  XV Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez PSNJN Marta Baran V miejsce
(etap regionalny)
 

 

 

 

Osiągnięcia i sukcesy uczniów 2015/2016

Rok szkolny 2015/2016

Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Zawody sportowe / konkursy
Nauczyciel
Nagroda
 Zawody sportowe
 Współzawodnictwo Gminne
 Sztafeta dziewcząt SP
 IV-VI  Sztafetowe biegi przełajowe
Jolanta Konieczna-Rapa
 I miejsce
Sztafeta chłopców IV-VI  Sztafetowe biegi przełajowe Adam Rapa I miejsce
Drużyna chłopców IV-VI Gminny turniej piłki nożnej Adam Rapa II miejsce

Drużyna
chłopców

  VI Gminne zawody w mini siatkówce - czwórki Adam Rapa I miejsce
Drużyna chłopców VI Gminne zawody w mni koszykówce Adam Rapa I miejsce
Drużyna chłopców VI Gminne zawody w mini piłce nożnej Adam Rapa II miejsce
Drużyna chłopców I-IIIG Gminne zawody w piłce koszykowej Ireneusz Rapa I miejsce
Drużyna dziewcząt I-IIIG Gminne zawody w piłce koszykowej Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Drużyna chłopców I-IIIG Gminne zawody w piłce siatkowej Ireneusz Rapa I miejsce
Drużyna dziewczą I-IIIG Gminne zawody w piłce siatkowej Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Drużyna chłopców I-IIIG Gminne zawody w piłce nożnej Ireneusz Rapa II miejsce
Drużyna dziewczą I-IIIG Gminne zawody w piłce nożnej Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Reprezentacja SP IV-VI Gminny Turniej Sportowo-Rekreacyjny Jolanta Konieczna-Rapa Ireneusz Rapa II miejsce
Współzawodnictwo powiatowe
Drużyna dziewcząt SP   VI Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Jolanta Konieczna-Rapa II miejsce
Drużyna chłopców SP   VI Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Adam Rapa II miejsce
Drużyna dziewcząt GIM
   I Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Jolanta Konieczna-Rapa I miejsce
Drużyna chłopców GIM   III Mistrzostwa Powiatu w badmintonie Ireneusz Rapa I miejsce
Drużyna chłopców GIM I-III Półfinał powiatowy w piłce koszykowej Ireneusz Rapa II miejsce
Drużyna dziewcząt GIM I-III Półfinał powiatowy w piłce koszykowej Jolanta Konieczna-Rapa II miejsce
Drużyna chłopców GIM I-III Półfinał powiatowy w piłce siatkowej Ireneusz Rapa II miejsce
Drużyna dziewcząt GIM I-III Półfinał powiatowy w piłce siatkowej Jolanta Konieczna-Rapa II miejsce
Drużyna chłopców GIM I-III Półfinał powiatowy w piłce ręcznej Ireneusz Rapa II miejsce
Konkursy gminne
Ewelina Macioszek 4a SP  Konkurs Poezji i Piosenki Ludowej "Jarzębinka"  Anna Samborska-Kamińska wyróżnienie
Zofia Boguń 5b SP Magdalena Mazurkiewicz-Mączka wyróżnienie
Nikola Przech 0a  Konkursu Plastyczny "Anioły i aniołki bożonarodzeniowe"    Jolanta Tudruj  II miejsce
Natalia Kukuryka 0a III miejsce
Jakub Koper Ib SP Urszula Tomusiak wyróżnienie
Zofia Boguń 5b SP Magdalena Mazurkiewicz-Mączka wyróżnienie
Bartłomiej Pruchnicki  6b SP  Konkurs Wiedzy o Regionie Anna Kuras II miejsce 
Karolina Teter Oa I Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków Jolanta Tudruj  I miejsce
Julia Mączka IIb G

I Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "FEEL THE MUSIC"

Tomasz Suchański I miejsce
Martyna Wrzochal IIa G II miejsce
Daria Gontarczyk IIa G III miejsce
Olga Sobkowicz Ia G III miejsce
Maja Lipińska IVb SP Magdalena Spozowska-Wąsik I miejsce
Konrad Rumik
Maja Maj
Aleksandra Pietroń
Agata Zemszał
Iab SP IV Gminny Konkurs "Życie i twórczość Marii Konopnickiej"   Urszula Tomusiak
Małgorzata Maziarczyk
 I miejsce
Grupa uczniów IVb SP Barbara Prajsnar-Hurbańczuk I miejsce
 Maja Samborska Vb SP Konkurs na "Najlepszego Ekologa Gminy Strzyżewice" w ramach XXII Gminnej Olimpiady Ekologicznej   Elżbieta Sztejman-Dec  III miejsce
Karolina Pidek IIb G I miejsce
Karolina Teter Oa SP Konkurs plastyczny "Przyroda wokół nas" 
w ramach XXII Gminnej Olimpiady Ekologicznej 
Jolanta Tudruj laureaci
Szymon Asyngier Ib SP Urszula Tomusiak
Wiktoria Dudziak 1a SP Małgorzata Maziarczyk
Kacper Kaproń VIb SP Małgorzata Wzorek-Saran
Jan Poleszak VIb SP
Daria Gontarczyk IIa G Magdalena Mazurkiewicz-Mączka
Maja Kłos IIa G
Aleksandra Rachańczyk IIIb G
         
Konkursy powiatowe
Julia Mączka IIb G  Konkurs piosenki angielskiej "Szansonada" w Puławach Magdalena Mazurkiewicz-Mączka I miejsce
Amelia Wilkołaska Ib SP Konkurs plastyczny "Świąteczna gwiazdka" organizowany przez Teatr im. H.Ch. Andersena w Lublinie  Urszula Tomusiak laureaci
Maja Rudnicka III SP Urszula Sójka
Maja Lipińska IVb SP   XI Powiatowy Festiwal Piosenki „Niezapomniane melodie” w Ciecierzynie  Magdalena Mazurkiewicz-Mączka  nagroda specjalna
Duet:
Klaudia Wożniak
Agata Woźniak
IVb SP wyróżnienie
Julia Mączka IIb G II miejsce
 Jan Poleszak VIb SP  Konkurs wiedzy biblijnej - Ewangelia wg św. Łukasza  Margarita Zalewska-Mączka II miejsce 
 Aleks Jamróz  IIb SP  II Powiatowy Konkurs Przyrodniczo-Plastyczny "Chronione ptaki Lubelszczyzny" Urszula Krawczyk I miejsce 
 Katarzyna Wnuk  III SP Urszula Sójka II miejsce
 Konrad Rumik  Ib SP  XXXV Mały Konkurs Recytatorski  Urszula Tomusiak  wyróżnienie
Wojciech Gąbka
Maja Rudnicka
Bartosz Kozyra
III SP Urszula Sójka wyróżnienie
Alan Ciężak Ia SP Małgorzata Maziarczyk
Marzena Słowikowska
wyróżnienie
Kacper Klimek IVb SP Barbara Prajsnar-Hurbańczuk wyróżnienie
         
  Konkursy wojewódzkie
Przemek Rozwałka IIIa G  Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów Marian Wojtak  laureat,
awans do finału szczebla ogólnopolskiego w Gdyni
Daria Gontarczyk IIa G Wojewódzki Konkurs Wokalny pod patronatem Prezydenta Miasta Lublina Krzysztofa Żuka Magdalena Mazurkiewicz-Mączka II miejsce
Martyna Wrzochal IIa G wyróżnienie
Karolina Rycerz Ia G Wojewódzki Konkurs "Chopin w słowach i obrazach"
- kategoria multimedialna Chopin - moja inspiracja
 Anna Samborska-Kamińska  nagroda główna
Nikola Rachwał IIa G Wojewódzki Konkurs "Chopin w słowach i obrazach"
- kategoria wiedzy Życie i twórczość Fryderyka Chopina
Magdalena Mazurkiewicz-Mączka wyróżnienie
  Konkursy ogólnopolskie, międzynarodowe
Szymon Grzywa IIIb G  XXXIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"
(eliminacje powiatowe)
 Marian Wojtak  III miejsce
Drużyna:
Arkadiusz Uba
Mateusz Tarkowski
Daniel Skiba
IIIa,
IIb G
XXXIX Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (eliminacje wojewódzkie) Marian Wojtak IV miejsce
Arkadiusz Uba IIIa G III miejsce
Przemek Rozwałka IIIa G X Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów Marian Wojtak finalista
Jakub Sawicki IIa SP Międzynarodowy konkurs "Kangur matematyczny" Jolanta Pietrzycka wyróżnienie
Piotr Dubielis IIa SP wyróżnienie
Szymon Pietrzycki IVa SP Małgorzata Poręba wyróżnienie
Michał Zemszał IIa SP Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W trosce o nasze bezpieczeństwo" (eliminacje powiatowe) Jolanta Pietrzycka laureaci
Oliwia Stelmach III SP Urszula Sójka
Maciej Krzyżak IVb SP Małgorzata Wzorek-Saran
Szmon Kaźmirski Vb SP Magdalena Mazurkiewicz-Mączka
         

 

 

 

Osiągnięcia i sukcesy uczniów 2014/2015

Rok szkolny 2014/2015

Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Zawody sportowe / konkursy
Nauczyciel
Nagroda
                 Zawody sportowe
                                                Sztafetowe biegi przełajowe
Sztafeta dziewcząt  IV-VI  Zawody gminne Jolanta Konieczna Rapa  II miejsce
Sztafeta chłopców  IV-VI  Zawody gminne  Adam Rapa  I miejsce
Sztafeta chłopców  IV-VI  Finał powiatowy  Adam Rapa  V miejsce
Sztafeta dziewcząt I-IIIG Finał powiatowy Jolanta Konieczna Rapa  V miejsce
Sztafeta chłopców I-IIIG Finał powiatowy Ireneusz Rapa  VI miejsce
       Badminton

 Julia Kaźmirska
 Izabela Stępniak
 Gabriela Sawerska

 VI

 Finał powiatowy

 Finał wojewódzki

 Adam Rapa

 I miejsce

 VII miejsce

 Michał Gustaw
 Dawid Jędrej
 Jakub Zając

 VI  Finał powiatowy  Adam Rapa  II miejsce

 Andżelika Kępa
 Aleksandra Stępniak

 IIIG

 Finał powiatowy

 Finał wojewódzki

Jolanta Konieczna Rapa

 I miejsce

 VII miejsce

Damian Przech
Paweł Guziak
 IIIG  Finał powiatowy  Ireneusz Rapa  I miejsce
                                                  Zespołowe gry sportowe
Mini siatkówka drużyna dziewcząt (czwórki) VI Zawody gminne Adam Rapa I miejsce
Mini siatkówka drużyna chłopców (czwórki) VI Zawody gminne Adam Rapa I miejsce
Mini siatkówka drużyna dziewcząt (trójki) V Zawody gminne Jolanta Konieczna Rapa I miejsce
Koszykówka dziewcząt I-IIIG Zawody gminne Jolanta Konieczna Rapa I miejsce
            Konkursy gminne
Kinga Lipiec  IIIb G  Konkurs Piosenki Patriotycznej Magdalena Mazurkiewicz-Mączka nagroda
Zuzanna Boguń  Ia G
Martyna Wrzochal  Ia G
Zespół wokalny: Julia Mączka, Julia Kawka, Daria Gontarczyk, Zuzanna Boguń, Martyna Wrzochal, Aleksandra Kaźmirska, Kinga Lipiec  I-III G nagroda
Lidka Sękuła Oa SP















Konkurs plastyczny „Mała kropla krwi to wielki dar”
       

 

 

 

Jolanta Tudruj  wyróżnienie
Karol Budzyński Ob SP Anna Spozowska 
Alan Moskal
Maksymilian Słowiński
Blanka Karwat 1b SP Urszula Krawczyk
Gabrysia Bednarczyk 2 SP Urszula Sójka
Rafał Niewinny
Oliwia Stelmach nagroda główna
Aleksandra Dubielis  3a SP Małgorzata Maziarczyk wyróżnienie   
Karol Wilkołazki
Natalia Nowacka  3b SP
 
Urszula Tomusiak  
Magdalena Sawerska
Klaudia Woźniak
Wiktoria Wrona 4a SP
 
Magdalena Mazurkiewicz - Mączka  
Patryk Sawerski 4b SP nagroda główna
Małgorzata Golewska Ib G Małgorzata Wzorek-Saran wyróżnienie
Katarzyna Bielak
Michał Golewski 3b SP Tradycyjne ozdoby choinkowe   Urszula Tomusiak   laureaci
Julia Chrześciajan 4b SP Magdalena Mazurkiewicz - Mączka
Maja Samborska wyróżnienie
Drużyna: Zuzanna Kochaj, Szymon Kaźmirski, Kacper Kaproń, Dawid Rusiński, Julia Kaźmirska, Julia Zdybel  4-6 SP Gminny Turniej Matematyczny  Maria Zarębska   II miejsce
Szymon Pietrzycki 3a SP  Konkurs Matematyczny "Kalkulatorek"  Małgorzata Maziarczyk I miejsce
Julia Wilkołazka 3b SP  Urszula Tomusiak  II miejsce
Norbert Kot IV miejsce
Sobasik Natalia 1a  XXXIV Mały Konkurs Recytatorski        Jolanta Pietrzycka  laureaci    
Zając Gabriela
Wnuk Katarzyna 2 SP Urszula Sójka 
Macioszek Ewelina 3a SP Małgorzata Maziarczyk 
Klimek Kacper 3b SP    Urszula Tomusiak  
Kopyść Eliza
Woźniak Klaudia
Samborska Maja 4b SP Barbara Prajsnar-Hurbańczuk
Zagórska Agata 6 SP
Amelia Wilkołaska 0 SP  Konkurs Poznajemy życie i twórczość Marii Konopnickiej - konkurs plastyczny "Bohaterowie utworów M. Konopnickiej widziani oczami dzieci"
(III edycja)
   II miejsce
Aleksandra Dubielis 3a SP Małgorzata Maziarczyk  wyróżnienie
Bartłomiej Pruchnicki 5b SP Małgorzata Wzorek-Saran I miejsce
Martyna Rachańczyk  IIIa G  XXI Gminna Olimpiada Ekologiczna "Dbam o środowisko - segreguję"   Elżbieta Sztejman - Dec     I miejsce i tytuł "Ekologa Gminy Strzyżewice" 2015
Karolina Pidek  Ib G  II miejsce
Nikola Rachwał  Ib G  III miejsce
Bartłomiej Wilkołaski  Oa  Konkurs plastyczny "Odpady - wiem jak z nimi postępować" w ramach XXI Gminnej Olimpiady Ekologicznej Jolanta Tudruj   laureaci
Julia Łomańska 1a SP Jolanta Pietrzycka
Maja Rudnicka 2 SP Urszula Sójka
Gabriela Jurkowska 6 SP  Konkurs "Eko - rzeczy, czyli ze starego coś nowego" w ramach XXI Gminnej Olimpiady Ekologicznej  Magdalena Mazurkiewicz - Mączka  laureaci
Kacper Kaproń 5b SP
Agata Pochwatka IIa G
Karolina Wenarska IIIa G
Kot Norbert 3b SP  III Gminny Konkurs Czytania Ze Zrozumieniem - "Czytam i rozumiem" Urszula Tomusiak  I miejsce
Macioszek Ewelina 3a SP Małgorzata Maziarczyk II miejsce
                                                     Konkursy powiatowe
Weronika Kępowicz  IIb G  Konkurs na komiks pt. "Gdyby Kopernik..." Magdalena Mazurkiewicz - Mączka    III miejsce 
Paulina Mikuła
Justyna Piechnik  IIa G  wyróżnienie 
Paulina Tudruj

Klaudia Woźniak

 3 SP

XXXIV Konkurs Recytatorski
(eliminacje powiatowe)

Urszula Tomusiak 

 laureaci

Agata Zagórska

 6 SP

Barbara Prajsnar - Hurbańczuk

 Gabriela Maj  6 SP  X  Powiatowy Festiwal Piosenki „Niezapomniane melodie” w Ciecierzynie 
pod honorowym patronatem 
dr inż. Henryka Smolarza – Posła na Sejm RP, Sławomira Sosnowskiego – Marszałka Województwa Lubelskiego, Krzysztofa Babisza - Lubelskiego Kuratora Oświaty, Pawła Pikuli - Starosty Lubelskiego, Krzysztofa Urbasia - Wójta Gminy Niemce 

 

 Magdalena Mazurkiewicz - Mączka  Nagroda Specjalna Posła na Sejm RP dr inż. Henryka Smolarza oraz Nagroda Specjalna – Pakiet lekcji w Akademii Równowagi Wokalnej
 Julia Mączka  Ib G  I miejsce oraz oraz Nagroda Specjalna – Pakiet lekcji w Akademii Równowagi Wokalnej
                                                     Konkursy wojewódzkie
 Patrycja Golan  IIa G Konkurs "Szkoła mody i urody"
pt. "Multikolor",

kategoria -  Fotografia
Magdalena Mazurkiewicz - Mączka    I miejsce
 Monika Pawlak  IIIa G Konkurs "Szkoła mody i urody"
pt. "Multikolor",

kategoria - Stylizacja paznokci 
 wyróżnienie
                                                     Konkursy ogólnopolskie
Martyna Rachańczyk IIIa G Ogólnopolski Konkurs „Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni''
(etap regionalny);

kategoria prezentacja multimedialna
Agnieszka Paszkiewicz  III miejsce
 
Aleksandra  Kaźmirska IIIc G  XXXVIII Ogólnopolski Turniej  Wiedzy Pożarniczej  „Młodzież  Zapobiega Pożarom”
(eliminacje powiatowe)
Marian Wojtak  I miejsce
Przemysław Rozwałka IIa G  IX Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów Marian Wojtak  awans i udział w II etapie
Drużyna: Konrad  Drabik, Michał  Sulowski  i  Arkadiusz  Uba II-III G XXXVIII  Ogólnopolski  Turniej Bezpieczeństwa  w Ruchu  Drogowym (eliminacje powiatowe) Marian Wojtak I miejsce
Konrad  Drabik IIIc G I miejsce indywidualnie
Nadia Klimek 2 SP V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pt. "Bezpiecznie na wsi - Zwierzaki to nie pluszaki" organizowany przez KRUS    Urszula Sójka wyróżnienie
                                         Konkursy międzynarodowe
Dawid Rusiński 5b SP Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"  Maria Zarębska   wyróżnienie
Małgorzata Golewska Ib G Łukasz Kowalski

 

Reforma oświaty

dobraszkola

Sport

  • Zawody gminne w mini koszykówce. +

     W ubiegły piątek 17.02.2017 roku, na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się gminne zawody w mini koszykówce. Z terenu gminy Zobacz całść
  • „Maluch lubi ruch” w naszej szkole +

    Z inicjatywy Dyrekcji dnia 5 października zorganizowany został festyn rekreacyjny pn. " Maluch lubi ruch"   Do udziału w nim zaproszone Zobacz całść
  • „Biegaj z nami” VI edycja Powiatowych Biegów Ulicznych. +

    Już od lat sześciu Starostwo Powiatowe w Lublinie organizuje akcję „Biegaj z nami”. Rokrocznie impreza ta związana jest z zakończeniem Zobacz całść
  • Bijemy rekordy !!! Piknik Olimpijski 2016. +

    Po raz kolejny uczniowie gimnazjum w Bystrzycy Starej rankiem 11 czerwca, poświęcając swój wolny, sobotni czas, ruszyli do Warszawy by Zobacz całść
  • Dzień Kibica w ZSP w Bystrzycy Starej +

    Aby tradycji stało się zadość, w pierwszy dzień wiosny, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami i nauczycielami wychowania fizycznego przeprowadzili na Zobacz całść
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Warto zapamiętać