Aktualności

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU

W II POWIATOWYM KONKURSIE PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

„FEEL THE MUSIC”

Szanowni Państwo,

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy Starej zaprasza do udziału w II Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Feel the Music”.

Konkurs odbędzie się 29.05.2018r. o godzinie 900 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy Starej. Jest on adresowany do uczniów klas 4-7 szkół podstawowych oraz gimnazjów powiatu lubelskiego.

Celem tego projektu jest pobudzenie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania nauką języków obcych i kulturą obcojęzyczną, doskonalenie umiejętności językowych oraz zachęcanie do prezentacji własnych talentów, a także – w szerszym kontekście – nawiązanie współpracy pomiędzy szkołami w powiecie lubelskim oraz promocja uzdolnionej młodzieży.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują dyplomy uczestnictwa, a dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest zgłoszenie szkoły do koordynatora konkursu z Publicznej Szkole Podstawowej w Bystrzycy Starej – pana Michała Kycia, który udzieli dalszych informacji (adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefon kontaktowy: +48 661 798 054).

Regulamin konkursu i karty zgłoszeniowe dostępne na stronie: www.bystrzycastara.pl w zakładce Konkurs „Feel the Music”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.

Z poważaniem

Zespół nauczycieli języków obcych

Regulamin konkursu i karty zgłoszeniowe - pobierz załącznik