Aktualności

20190603 094743

   W poniedziałek 03 czerwca na dzieci z oddziałów przedszkolnych czekała miła niespodzianka. Na boiskach szkolnych pojawiła sie maszyna do robienia waty cukrowej, która wzbudziła wśród wszystkich ogromną radość. Uczniowie mieli możliwosć obserwowania, w jaki sposób powstaje ten słodki produkt. Każdy z uczestników dostał oczywiście własna watę cukrową, która w mgnieniu oka znikała.


   Po słodkiej niespodziance dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych, takich jak : wyścigi na piłkach czy bieg w workach. Było dużo emocji i śmiechu.
   Chętne dzieci mogły spróbować swoich sił wokalnych, dając mini plenerowy koncert. Oswajały sie z mikrofonem i przełamywały swoją nieśmiałość, a niektóre były wprost w swoim żywiole. Obydwa oddziały przedszkolne zaśpiewały zadedykowane dla siebie piosenki. Grupa 0a wybrała piosenkę o rodzinie, natomiast maluchy z 0b postawiły na utwor ludowy.
   Na zakończenie Pani Asia zrobiła dla dzieci figurki, skręcając kolorowe balony. Mamy nadzieję, że niespodzianka podobała sie naszym milusińskim, a Pani Asi dziękujemy za udostępnienie maszyny.

Galeria fotografii