Aktualności

DSC 2130 13 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana zabawa choinkowa. Czas zabawy był podzielony na dwie części. Od godz. 11.00 do 13.30 stołówka szkolna wypełniła się najmłodszymi miłośnikami tańca i zabawy. Byli to uczniowie klas 0-III. Wśród uczestników można było spotkać Czerwonego Kapturka, kowboja rodem z Dzikiego Zachodu, piękne księżniczki, wróżki, a nawet stróżów prawa. Czas zabawy miło upłynął dzięki wspaniałej muzyce i organizowanym konkursom, w których można było wykazać się sprytem, zwinnością, a także poczuciem humoru.

Zwycięzcy mogli liczyć na drobne upominki. Od godz. 13.00-16.00 parkiet zajęły klasy IV-VII. Starsi uczniowie skupili się głównie na dobrej muzyce, tańcu i towarzyskim pogawędkom. Dla wszystkich uczniów w salach lekcyjnych był przygotowany smakowity poczęstunek.

Zabawa choinkowa to doskonały czas na integrację całej społeczności szkolnej. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i rodzicom uczniów kl. Ia i Ib, nauczycielom, paniom ze stołówki szkolnej, pani J. Herliczek za udostępnienie zdjęć oraz innym, którzy przyczynili się do wspaniałej organizacji imprezy.

Galeria fotografii